اخبار

»

چگونه به عنوان فریلنسر اعتماد کارفرما را جلب کنیم؟

چگونه به عنوان فریلنسر اعتماد کارفرما را جلب کنیم؟

تیم مدیریت

12 آذر 1397


چگونه به عنوان فریلنسر اعتماد کارفرما را جلب کنیم؟

اشتراک گذاری در:یکی از دغدغه هایی که همیشه با فریلنسرها همراه بوده این است که چگونه اعتماد کارفرما را به خودشان جلب کنند، ما در این مطلب سعی داریم شما را راهنمایی کنیم، با ما همراه باشید...

1-شما ابتدا باید پروفایل شخصی خود را تکمیل کنید، هر گونه مهارت و تخصص هایی که دارید باید در این قسمت نمایان باشد تا کارفرما آگاه شود که شما چه کسی هستید و چه مهارت هایی دارید. پیشنهاد می کنیم حتما خلاصه ای از توانایی های خود و پروژه هایی که انجام داده اید را در صفحه پروفایل شخصی خود داشته باشید، تا سبب شود که کارفرما به شما اعتماد لازم را بکند.

2- سعی کنید پروژه هایی که انجام می دهید به بهترین نحو ممکن تحویل و خروجی خوبی به دست کارفرما بدهید تا با نظری که به کار شما می دهند باعث شود دیگر کارفرمایان راحت تر پروژه خود را به شما بسپارند.

3- حتما یک نمونه کار خوب و کامل برای خود داشته باشید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید تا همه ی کارفرمایان تخصص های شما را ببینند و در نظر آن ها یک فریلنسر کاردان جلوه کنید.

4- یکی از مهم ترین نکته ها این است که همیشه با کارفرما صادق باشید، این گونه باعث می شود که اعتماد بیشتری بین شما و کارفرمایتان برقرار شود.

5- همیشه سر موعدی که تعیین کرده اید کار را تحویل دهید چون اگر وسط کار بگویید که توانایی ادامه کار را ندارید یا هزینه پروژه کم است باعث می شود که تمام پیش بینی ها و برنامه ریزی های کارفرما به هم بریزد و شما هم در نظر او یک فریلنسری که توانایی خروجی کار را ندارد جلوه می کنید.

6- هزینه کار خود را به خاطر این که زودتر پروژه بگیرید پایین نیاورید این طوری از ارزش کار خود می کاهید. همیشه خود را بسنجید که من برای این پروژه چقدر زمان نیاز دارم و سطح مهارت من چقدر است، با همین معیار هزینه ی پروژه ی خود را تعیین کنید.

7- سعی کنید در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی فعال باشید، اگر شما پست هایی با محتوای کامل بگذارید و فالوور زیادی داشته باشید این برای شما خیلی سودمند است. مقاله هایی درباره ی برنامه نویسی بنویسید و آ ن را برای فالوور های خود به اشتراک بگذارید و نظرات آن ها را جویا شوید، این گونه بهتر می توانید در کار خود پیشرفت کنید.

8- سعی کنید در وب سایت های معروف فعالیت کنید تا این گونه بیشتر دیده شوید و افراد بیشتری نظاره گر فعالیت های شما باشند.

9- حتما برنامه ریزی منظمی برای خود در نظر بگیرید، اگر طبق برنامه خود پیش روید حتما موفق خواهید شد.

نتیجه گیری کلی:

فریلنسری شغل بسیار خوبی است به شرطی که تمام نکات و قواعد آن را به خوبی انجام دهید و همیشه با کارفرمای خود صادق باشید. 


چگونه به عنوان فریلنسر اعتماد کارفرما را جلب کنیم؟
تیم مدیریت

در های‌ورک میتوانید خیلی راحت کارهای خود را به دیگران بسپارید و یا به صورت فریلنسری برای دیگران کار کنید، همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.