اخبار

»

چگونه در خانه پولدار شویم؟آن هم بدون سرمایه!

چگونه در خانه پولدار شویم؟آن هم بدون سرمایه!

تیم مدیریت

15 آذر 1397


چگونه در خانه پولدار شویم؟آن هم بدون سرمایه!

اشتراک گذاری در:چگونه در سن کم پولدار شویم؟

اگر پولدار شدن یکی از رویا های شما است باید از سن کم تمام تلاشتان را بکنید، افراد موفق و پولدار را بشناسید و پیدا کنید، از آن ها بخواهید که به شما کار بدهند، با جان و دل وقت بگذارید حتی بیشتر از وظایفتان.

این گونه دیده می شوید و آن ها شما را یک فرد با عرضه و سخت کوش می بینند و پیشنهاد های شغلی فراوان و بهتری به شما می دهند. پس سعی کنید در این سن فقط تلاش کنید و راه های مختلفی را امتحان کنید تا از یکی جواب بگیرید.

چگونه در خانه پولدار شویم؟

بانوان ایرانی زیادی هستند که با فروش محصولات خانگی خود مانند: مرباجات، صنایع دستی، ترشی جات و...درآمد درمی آورند. شما هرکاری که به ذهنتان می آید که می توانید در خانه درآمد داشته باشید باید انجام دهید، سپس در سایت های معتبر محصولات خود را برای فروش بگذارید و پول درآورید، اگر توانایی این را داشته باشید که یک وب سایت مخصوص محصولات خود بسازید این روش هم خیلی خوب است که دست ساز های خود را در آن بگذارید سپس برای این سایت تبلیغ کنید تا محصول های آن به فروش قابل توجهی برسند. شغل های دیگری هم هستند مثل خیاطی، قالی بافی، پرستاری کودک و...که می توانید در خانه با انجام آن ها درآمد داشته باشید.

سرمایه گذاری کنید!

اگر شما مقدار قابل توجهی پول کنار دارید بهتر است آن را در جاهای معتبر سرمایه گذاری کنید، چون این کار باعث می شود که توانایی تولید درآمد داشته باشید و آن را افزایش دهید. یا اگر دوست دارید می توانید یک استارتاپ راه اندازی کنید و به کارآفرینی بپردازید این گونه برای افراد دیگر هم اشتغال زایی می کنید و برای خودتان هم درآمد قابل توجهی کسب می کنید. یا اگر درآمد شما زیاد بود می توانید در چند راه استفاده کنید این گونه هر ماه از چند جا برای شما پول می آید در این صورت روز به روز پولدار تر می شوید.

با استفاده از حرفه ی خود پولدار شوید!

اگر شما فقط یک حرفه را بلدید سعی کنید به همان کار شاخ و برگ دهید و آن را گسترده کنید، در این راه مهارت های لازم را یاد بگیرید و برای حرفه ی خود تخصصی تر عمل کنید. شاید اگر چند حرفه را باهم دنبال کنید درآمد آن کمتر از آن باشد که یک حرفه را تخصصی تر جلو ببرید، پس سعی کنید تمرکز خود را روی یک کار حرفه ای بگذارید.

برای بودجه و سرمایه خود برنامه ریزی دقیق داشته باشید!

سعی کنید هر مقدار پول که دارید برای آن برنامه ی هدفمند داشته باشید و هیچ وقت گزافه خرج نکنید، مثلا تا چشمتان به هر چیزی افتاد نخرید، همان پول را کنار بگذارید تا بتوانید سرمایه ای برای خود جمع آوری کنید سپس آن را برای فعالیت های بزرگ تر صرف کنید.

چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم؟

شما در این مسیر باید انرژی و وقت زیادی بگذارید، باید بدانید که از چه طریقی می خواهید درآمد کسب کنید، از طریق پیج های اینستاگرام، تلگرام یا تبلیغات و.... سپس همه ی جوانب آن را در نظر بگیرید شاید یکم طول بکشد ولی اگر به نتیجه برسد درآمد زیادی را می توانید در اختیار داشته باشید. اما اگر به نتیجه نرسید شغل های اینترنتی را یاد بگیرید مثل طراحی، برنامه نویسی، وبلاگ نویسی و... ، سپس به صورت فریلنسری اقدام به انجام پروژه های اینترنتی بکنید. می توانید از سایتهای مخصوص فریلنسری نیز کمک بگیرید مانند: های‌ورک

سخن آخر:
شما اگر بخواهید خیلی ساده می توانید در ایران پولدار شوید، به شرطی که صداقت و اعتماد را سر لوحه ی کار خود قرار دهید اگر این گونه باشد صد در صد موفق خواهید شد.


چگونه در خانه پولدار شویم؟آن هم بدون سرمایه!
تیم مدیریت

در های‌ورک میتوانید خیلی راحت کارهای خود را به دیگران بسپارید و یا به صورت فریلنسری برای دیگران کار کنید، همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.